Güvenlik ve Stil ile Yükselen!

Ascending with Safety and Style!

Müşteri memnuniyeti odaklı temelleri 2000’li yıllara dayanan ve 2022 yılı itibari ile kurulan firmamız asansör tasarım, İmalat, satış konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Türkiye genelinde devam eden hizmetlerimizin yanı sıra dünya ülkerinde aktif şekilde faaliyetlerimiz sürmektedir.
Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Avrasya Elevator kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Toplam Kalite Yönetimi ya da kısaca TKY olarak bilinen yöntem, müşteri ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için kullanılan insan, iş, ürün ve/veya hizmet kalitelerinin sistematik ve kurumsal yaklaşımla tüm çalışanların katkıları ile sağlanmasıdır. Bu yönetim şeklinde uygulanan her süreçte tüm çalışanların fikir ve hedefleri kullanılmakta ve tüm çalışanlar kaliteye dahil edilmektedir.

Şık tasarımlı, problemsiz asansörler. Teknolojinin tüm nimetlerinin asansörlerinize uyarlanması kalite anlayışımızın bir ürünüdür.

Avrasya Elevator @ 2023.

Asansörün her aşaması üzerinde çalışıyoruz

2000
Kuruluş Yılı
1995
Mutlu Müşteriler
190
Firma Bizimle Çalışıyor
150
m2 Fabrika
21
Çalışan
750
Tamamlanan Proje