Avrasya Elevator tarafından alınan siparişler, detaylı teknik inceleme ve projelendirme sürecinden geçerek en yüksek kalitede üretilmektedir.

Avrasya Elevator olarak, her asansör kabini siparişi için müşteri talepleri ve kuyu ölçüleri dikkate alınarak en uygun ebatlarda tasarlanmaktadır. Müşterilerimizin onayı alındıktan sonra, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından hazırlanan üretim programına alınır ve üretim süreci başlar. Asansör kabininin çeşitli parçaları, kesim, büküm, punch ve lazer işlemleri gibi gerekli süreçlerden geçer.

Asansör kabinin dış gövdesinin birleştirilmesi aşamasında, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından hazırlanan projeye uygunluğu titizlikle kontrol edilir.

Kontrol işlemi tamamlandıktan sonra, asansör kabinin iç dekorasyonu başlar. İç kaplamalar ve aksesuarlar, müşterilerimizin projeye ilişkin isteklerine uygun olarak özenle dekore edilir. İç dekorasyon işlemi tamamlandığında, asansör kabini ve aksamları mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından son kontrollerden geçirilir.

Son kontrolleri başarıyla tamamlanan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları, sevkiyat için hazırlanır. Demonte edilerek paketlenen ürünlerin üzerine firma bilgileri, şantiye ve içerik bilgilerini içeren etiketlemeler yapılır. Bu işlem, karışıklıkları önlemek için son derece önemlidir. Paketleme ve etiketleme işlemi tamamlandığında, müşterilere sevkiyat bilgileri iletiriz.

Avrasya Elevator olarak, müşterilerimize her aşamada en iyi hizmeti sunabilmek için titizlikle çalışmaktayız ve ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz.